חדשות מתפרצותצפה בהכל

משה חוגג חשוד לפגיעה מינית בעשרה נשים

משה חוגג מסתבך בצרות חשד לביצוע עברות מין ב10 נשים ועוד שלל עבירות שהוא חשוד בהם הכל על החשדות שיש על משה חוגג תגלו בהמשך

מלבד החשד לפגיעה מינית בעשרה נשים, במשטרה כעת חושדים כי תחת תעשיית הסחר של משה חוגג הועברו עשרות נשים לאנשי עסקים שונים.

משה חוגג חשוד צריכת זנות בקטינה, הבאת אדם לידי מעשה זנות, בעילה אסורה בהסכמה, סחר בבני אדם והבאת קטין לסמים מסוכנים. חוגג חשוד בנוסף לעבירות המין, גם בעבירות של של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, גניבה בידי מורשה וקשירת קשר לביצוע פשע במשטרה חושדים כי במסגרת פרשת איש העסקים ובעלי בית"ר ירושלים משה חוגג, עשרות נשים נפגעו והיו קורבנות לתעשיית סחר ומין על פי החשד, אנשי עסקים שילמו כסף על מנת שהבנות יועברו אליהן לצרכי ניצול מיני.

זאת מלבד העובדה שמשה חוגג חשוד בפגיעה מינית בעשרה נשים. בעוד יומיים הוא יובא להארכת המעצר הרביעית. הפעם הוא צפוי להגיע בעצמו לבית המשפט. במשטרה ובפרקליטות לוקחים את התיק ברצינות ורוצים כעת לפצל אותו לעבירות הכלכליות ועבירות המין, ולבקש מעצר עד תום תהליכים.

משה חוגג מבקש למנוע את פרסום בפרטי עבירות המין שהוא חשוד בהם אך משך את הערר ברגע האחרון. ככל הנראה ההחלטה התקבלה לאחר שהוא הבין כי רוב הדברים יפורסמו בדרך זו או אחרת ולכן אין עוד טעם בצו במתכונתו זו. בית המשפט האריך ביום חמישי את מעצרו של חוגג במסגרת פרשת המשחק הגדול, שבה הוא החשוד מרכזי. על פי הסכמת הצדדים, הוא ישב במעצר עד יום שלישי.

משה חוגג נעצר ב-18 בנובמבר. על פי הודעת המשטרה, חוגג וחשודים נוספים גרפו לכיס שלהם עשרות מיליוני שקלים, תוך הצגת נתונים שיקרים למשקיעים פוטנציאלים להשקיע במיזמים רווחיים. החקירה עד כה העלתה חשדות לביצוע עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, גניבה בידי מורשה, קשירת קשר לביצוע פשע, עבירות לפי חוק איסור .הלבנת הון ועבירות לפי פקודת מס הכנסה. זאת מלבד עבירות המין החמורות בהן חשוד כאמור חוגג אחד החשודים הוא עדי שלג, שהיה עד מדינה בפרשת נוחי דנקנר ושותפו של משה חוגג בקרן סינגולריים. חלק משמות העצורים בפרשה נאסרו לפרסום.

לפני כשבועיים בעקבות חקירה סמויה שהתנהלה ביחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433 בשת"פ יחידת יהלום מרשות המיסים, נעצרו 8 חשודים ביניהם אנשי עסקים. בחשד לביצוע עבירות הונאה מתחום המטבעות הקריפטו בהיקפים של מאות מיליוני שקלים. לאחר חודשים ארוכים של חקירה סודית ומורכבת, הבוקר זה עבר לחקירה גלויה, הגיעו עשרות שוטרים מיחידת להב 433 על בתיהם ובתי העסק של 8 חשודים ומספר מעוכבים היו בזירה, במטרה לאסוף ראיות ולתפוס  את האנשים הקשורים לחקירה
עפ"י החשד, במהלך תקופה ארוכה, החשודים וביניהם משה חוגג הבעלים של בית"ר ירושלים, פעלו בצוות, תוך ביצוע הונאה של משקיעים במספר מיזמים בתחום המטבעות הקריפטוגרפים.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button