צפה בהכלרץ ברשת

אלין כהן חושפת: שיקרתי לכולכם במשך שנים.. השפתיים לא שלי

אלין כהן היא כוכבת ודוגמנית TikTok שידועה בשפתיה המרשימות. במשך שנים אלין טענה שהשפתיים המלאות שלה הן הודות לאיפור ולא לניתוחים פלסטיים.

אלין כהן היא כוכבת ודוגמנית TikTok שידועה בשפתיה המרשימות. במשך שנים אלין טענה שהשפתיים המלאות שלה הן הודות לאיפור ולא לניתוחים פלסטיים. לאחר סבב של שקרים קטנים האמת הוצאה לאור. כוכבת הרשת בעלת האימפריה העסקית שמגלגלת מיליונים מודה: "כן, הזרקתי"

נפילתה של מלכת השפתיים

מלכת השפתיים אלין כהן היא כוכבת TikTok ודוגמנית במשימה להראות למעריצים שלה שיופי מגיע בכל הצורות והגדלים. יש לה גם כישרון לשנות את פניה עם איפור, והתכונה החותמת שלה היא השפתיים המלאות שלה.

רוב המעריצים שלה מניחים שהיא מעולם לא עברה ניתוח פלסטי כדי להשיג את המראה המיוחד שלה, ושהיא נמנעה מהזרקות. השפתיים של אלין כהן לא אמיתיות, אבל היא הצליחה במשך שנים לשווק את מותג האיפור שלה בטענה שבעזרת איפור בלבד היא הצליחה לעבות את השפתיים.

ואז זה קרה…
עמוד האינסטגרם המדובר, "כל האמת על אלין כהן", נפתח על ידי פרופיל פיקטיבי וחשף תמונות ילדות של אלין, שטענה תמיד שהשפתיים שלה טבעיות וכי לא עברה כל התערבות קוסמטית.  תחת הכותרת "הגיע הזמן לעצור את השקרים, אלין כהן הזריקה בשפתיים" מוצגת אלין בספר המחזור שלה, כשהיא מחייכת חיוך עם שפתיים טבעיות ודקות. דקות הרבה יותר מאלה שאני רואה כשאני יושבת מולה, אלה שהפכו להיות סימן ההיכר שלה.

'אני אלין כהן והזרקתי לשפתיים שלי'

בראיון עם מאקו פנה המראיין לאלין ואמר לה: 
כבר שנים שאת מספרת שלא הזרקת. ב-2017 אמרת בסרטון בעמוד היוטיוב שלך "לא הכנסתי שום דבר לשפתיים שלי", בראיון ב-2018 אמרת "ברוך השם השפתיים הן לגמרי שלי". להמשיך?

"את אמנם עוד לא בת 20 אבל את כבר שנים בתעשייה. אף פעם חשבת לעצור ולהגיד את האמת?"
"לא רק שחשבתי, אפילו יש לי סרטון מוכן שבו אני פותחת את המצלמה ואומרת 'אני אלין כהן והזרקתי לשפתיים שלי'. אפילו תיעדתי את עצמי אצל הרופא שלי באמצע הזרקה בסרטון. התכוונתי לפרסם את הסרטון הזה ברגע שארגיש מספיק בשלה ואגיע להחלטה לספר בלב שלם. לצערי לא הספקתי לפרסם אותו כי 'הוציאו אותי מהארון' לפני זה".

מילוי שפתיים זה כבר לא טאבו

הטכניקות של אלין לא רק עוזרות למעריצים שלה להשיג את המראה שהם רוצים, אלא גם עוזרות לאתגר את הציפיות החברתיות ליופי. בעולם שבו ניתוחים פלסטיים הופכים ליותר ויותר פופולריים ומקובלים, אלין כהן משבחת את הסטטוס קוו בכך שהיא מראה שאפילו הכוכבת שבנתה קריירה שלמה בהתכחשות לטיפולים אסטטיים מטופלת בעצמה.

טכניקות האיפור שלה הן ללא ספק מדהימות!
אך היום יותר מתמיד ברור שכדי להראות כמו אלין כהן
זריקה קטנה או 2 בהחלט יעשו את העבודה 😉

ולאחר ההבנה הזו, תוכלו גם אתן היום להראות כמו שחלמתן ומבלי שתצטרכו לעמוד בסטנדרטים לא מציאותיים של יופי ומבלי שתצטרכו להתבייש בעובדה שעשיתן מילוי.

בראיון מול מאקו שאלו את אלין
אני מניחה שאין שום סיכוי שיבוא יום שתיפרדי מההזרקות האלה.
"אני מאוד אוהבת את המראה שפתיים העסיסי הזה, ועזבי את זה, אני גם עשיתי על זה קריירה".

בחצי צחוק אלין "מאשימה" את השפתיים בהצלחה המטאורית שלה, וכבר שנים שברור לכולם שהיא הרבה יותר מתופעה חולפת.

השווי המוערך של אלין כהן נכון להיום הוא כ-5 מיליון דולר
מי ידע כמה רחוק תוכלו להגיע בעזרת שפתיים יפות..

"אוקי, אני בפנים! איפה אני מקבלת שפתיים כמו של אלין?!"

למאמר הזה אנו נמליץ על ד"ר בריק המוכר והאהוב דרכו תוכלו לעשות טיפול קצר וחסר כאב שיחזיק לחודשים רבים
לחצי כאן לקבלת שפתיים מהחלומות

הטיפול הוא ללא כאב ולוקח מספר דקות בודדות, מילוי שפתיים זהו תהליך הנחשב כבטוח מאוד וכמעט ללא תופעות לוואי והינו פופולארי מאוד במיוחד מאז שנת 2023

למידע נוסף לחצי כאן

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button