פרסום עסקיםקורסים ומדריכים

פרסום ממומן בגוגל למה כדאי לכם לעשות זאת

פרסום ממומן בגוגל, הוא תהליך שבו בעל העסק משלם לגוגל בעבור הצגת מועדות שהקלקה עליהן מובילה ישירות לדף הנחיתה שהוגדר מראש.

פרסום ממומן בגוגל, הוא תהליך שבו בעל העסק משלם לגוגל בעבור הצגת מועדות שהקלקה עליהן מובילה ישירות לדף הנחיתה שהוגדר מראש. אז איפה מוצגות המודעות האלה? כיום זה מוצג ברשת חיפוש כלומר, מנוע חיפוש של גוגל וברשת. הפרסום הממומן הוא חובה לכל בית עסק שרוצה להרחיב את העסק ולקבל עוד לקוחות פוטנציאלים, רוב אנשים מחפשים מוצר או שרות דרך מנוע החיפוש של גוגל.

כיצד גוגל מחליט אלו מודעות ממומנות הוא מציג –

גוגל היא עסק גדול, וכעסק גוגל מעוניינת להרוויח כמה שיותר, חשוב מאוד לזכור זאת. בכדי שגוגל תרוויח היא מציגה לגולשים שלה במנוע החיפוש את המודעות הכי רלוונטיות שהסיכוי שיקליקו עליהן יהיה גבוה. על כל הקלקה של גולש, גוגל מקבלת רווח מבעל העסק, שהחליט לעשות פרסום ממומן בגוגל. כל מודעה שהגולשים אינם לוחצים עליה היא הפסד עבור גוגל. לכן, מודעה ממומנת התופיע במנוע החיפוש אמורה לעמוד בשני פרמטרים חשובים:

  • הראשון הוא מחיר שאותו בעל העסק מוכן להשקיע על פרסום ממומן.
  • ואילו השני הוא הסיכוי שהגולשים אכן יקליקו על המודעה זאת.

אז איך בעצם גוגל מחשבת את הסיכוי שהגולשים יקליקו על המודעה? באמצאות הערך הקופי במודעה שביצע הגולש ואיכות דף הנחיתה אליו מגיעים הגולשים על ידי הקלקה במודעה.

מהו פרסום ממומן ולמה הוא חשוב לעסק?

פרסום ממומן הוא למעשה קידום אתרי אינטרנט במנוע חיפוש של גוגל. המודעות פרסום המגיעות לקהל יעד המותאם לעסק שלך. בשביל שפרסום ממומן יביא אתכם לתוצאות טובות, הוא אמור להיות איכותי. כל התהליך של פרסום ממומן בגוגל יכול לקדם כל עסק אם לעשות זאת נכון. אומנם מדובר בתהליך מאתגר וזמן. הרבה בעלי עסק מנסים לקדם את עצמם ומוותרים. בדיוק בשביל מקרים כאלה רצוי לקבל עזרה מבעלי מקצוע המבינים בתחום שיעזרו לכם לקבל את הפרסום שאתם זקוקים לו.

פרסום ממומן – קידום אורגני. מה ההבדל ?

פרסום ממומן יש בו מספר יתרונות שאפשר דרכם לייצר אסטרטגיית למידה לשיפור אורגני. קידום אורגני אורך הרבה זמן בגלל שהוא לא ממומן. אבל פרסום ממומן הוא מקבל תוצאות מידיות. בעל העסק השואף להופיע ראשון בתוצאות חיפוש יגיע לזה רק אחרי הרבה זמן, עם קידום אורגני בלבד. לעומת זאת פרסום ממומן מקפיץ ישירות את המודעה לבין הראשונות במנוע החיפוש של גוגל.

מפרסום ממומן תקבלו תוצאות מהירות, ברוב המקרים בעלי עסקים זקוקים לתוצאות כמה שיותר מהר. ככה שדרך פרסום ממומן לא יהיה צורך לחכות הרבה חודשים לתוצאות. תשלום פר הקלה –

יש המון סיבות למה לעשות קידום ממומן בגוגל – אמנה פה מספר מהם:

  1. תוצאות מהירות – בעלי עסקים רבים צריכים לפעמים תוצאות כמה שיותר מהר, אין כל-כך צורך בלהמתין מספר חודשים לתוצאות. ומוכנים לשלם על המהירות הזו תוספת של כסף.
  2. תשלום פר הקלקה – בשונה מקידום בפייסבוק קידום ממומן בגוגל לא משלמים פר חשיפה אלא לפי הקלקה ולכן אם לא הקליקו עליך לא שילמת ולכן הסיכוי לזרוק כסף יהיה נמוך מאוד.
  3. היכולת להגיע ללקוח בזמן הנכון – הלקוח כבר לחץ חיפוש בגוגל, סימן את הביטוי שהוא מעוניין לחפש או את בעל המקצוע – הוא כבר חצי רגל בתהליך מה שנשאר זה למכור לו.
  4. ניתן לעשות פיילוט לבדיקה ולא להוציא עשרות אלפי שקלים על מסעות פרסום יקרים שלא בטוח שיתנו תוצאה רצויה
  5. הגעתם למכסה החודשית – תמיד ניתן לעצור.
  6. פרסום שקל מאוד לתפעול – והתוצאות שלו מדהימות.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

פרסום ממומן בפייסבוק למה זה טוב לעסק שלכם?

יום העצמאות 2022

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button