פרסום עסקיםצפה בהכל

טיפול רגשי בשיטת NLP – טיפול מהיר ויעיל לשינוי משמעותי בחיים

הצורך בטיפול רגשי יכול לעלות בכל שלב בחיים ומכל מיני סיבות, חשוב לא להתעלם מהנושא ולגשת לקבל כלים להתמודדות. שיטת nlp מציע טיפול קצר ויעיל

nlp או בעברית- ניתוב לשוני פיזיולוגי, היא שיטת טיפול החוקרת את בסיס המצוינות. השיטה נפוצה מאוד ומוכרת כשיטה לטיפול רגשי, nlp אפקטיבי במיוחד לשינוי דפוסי חשיבה, התמודדות והתגברות על פחדים וחרדות, שינוי דפוסי התנהגות והתמודדות עם מחסומים רגשיים. בעזרת השיטה אפשר לייצר שינויים תפיסתיים מאוד משמעותיים אצל בן אדם במספר פגישות בודדות.

מה ההבדל בין NLP לבין שיטות טיפול רגשי אחרות?

טיפול בnlp הוא קצר מאוד ומתמקד בבעיות ישירות וביצירת פתרונות, הטיפול מבוסס על מספר טכניקות המשפיעות על הצורה בה המוח שלנו מפרש סיטואציות ועל ההשפעה הרגשית שהפרשנות יוצרת עבורנו. הטיפול יכול לעזור למבחר מגוון של נושאים, לדוגמא: טיפול בפחדים, חרדות, מחסומים רגשיים, מיקוד מטרות, שליטה בכעסים, טיפול זוגי, הבנת הסביבה בצורה מיטבית, שיפור התקשורת, טיפולי גמילה ואפילו טיפול בעיבוד נכון של חוויה פוסט טראומטית. כדי שהטיפול יהיה אפקטיבי וייצר שינוי אמתי ומשמעותי שמחזיק לאורך זמן חשוב מאוד לבחור במטפלת (או מטפל) מקצועית ובעלת ניסיון שעברה הכשרה מתאימה, אבל יותר מהכול והכי חשוב- מטפלת אמינה שתרגישו איתה בנוח.

הטיפול יכול להציף זיכרונות מודחקים או נושאים שניסיתם להתחמק מהם, לכן חשוב לבחור מטפלת שתרגישו שאתם יכולים לסמוך עליה, אחרת הטיפול לא יצליח לייצר שינוי אמתי שמחזיק לאורך זמן. עכשיו אחרי שהבנתם קצת מה הטיפול הרגשי בעזרת nlp מציע, תרשו לי להציג את עצמי.

אז מי אני בעצם ומה אני מציעה לכם?

שלום לכולם, שמי זואי אמיר ואני מטפלת בשיטת nlp. הגעתי לשיטה אחרי שנים של עבודה רגשית ולווי לילדים עם קשיים וילדים על הספקטרום האוטיסטי. לפני שהתחלתי לעבוד עם ילדים התמודדתי בעצמי עם חרדות מאוד קשות ועם התקפים נוראיים של פוסט טראומה. לאחר שעבדתי על הבעיה בעזרת אנשי מקצוע, החלטתי שאני רוצה "להחזיר" טוב לעולם ולמדתי טיפול בשיטת ABA לעבודה בעיקר עם ילדים עם הפרעות התנהגות קשות וילדים על הספקטרום. לאחר כמה שנים בתחום שראיתי את התוצאות המרשימות של העבודה עם הילדים הבנתי שיש לי את היכולת לעזור ולעבוד לא רק עם ילדים.

לאחר מחקר מעמיק גיליתי את שיטת הnlp והתאהבתי. בעזרת השיטה למדתי וגיליתי עוד המון על עצמי ועל התהליך שעברתי ואני עדיין עוברת בכל יום כדי להתמודד עם מה שקרה לי. כיום אני עובדת כמטפלת בnlp וגאה להגיד שאני עוזרת לאנשים להגיע לשינויים מאוד משמעותיים בחיים, עוזרתם להם להתמודד עם הקשיים והפחדים שעוצרים אותם מהצליח, ועוזרת לנתב את החיים שלהם לכיוון הרבה יותר חיובי ומעצים. אני לא מאמינה ב"לא יכול" אני מאמינה בפתרונות ובתוצאות, והתוצאות שלי מדברות בעד עצמן. 

מה קורה בפועל במהלך טיפול

אני עובדת כרגע באזור הצפון אך מטפלת גם דרך הזום וזמינה לשיחות והתייעצות בכל זמן. במהלך הטיפול הראשון אנחנו עורכים הגדרה לסיבה בשבילה הגעתם לטיפול, אנחנו עושים תיאום ציפיות מהטיפול וממקדים את סדר העבודה ביחד. אני עובדת בשקיפות מלאה ובתקשורת מול אנשים, בכל טכניקה אני יותר משמחה להסביר מה בדיוק אנחנו עושים ואיך זה משפיע על התמודדות עם הבעיה. המפגשים נערכים לרוב אחת לשבוע ובדרך כלל הטיפולים מאוד קצרי מועד והתוצאות מורגשות בהתנהלות בחיי היומיום כבר אחרי מספר טיפול בודדים. במהלך הטיפול אני מחויבת לסודיות מלאה ולשמירה על פרטיות, מלבד מקרים בהם יש חשש ממשי לחיי אדם ואז חובת הדיווח חלה עלי ואני מחויבת לדווח לגורמים הרלוונטיים.

מה התהליך לאחר סיום הטיפול?

לאחר שאנחנו מחליטים כי התהליך הסתיים וכי הגענו לתוצאה הרצויה, עושים שיחת סיכום הכוללת 'תוכנית פעולה' שלכם בבית לחזוק התוצאה ולשמירה על איכות החיים שהצלחתם לייצר. אני כמובן שתמיד נשארת זמינה לכל שאלה או התייעצות ובמקרה ויש צורך גם למפגשים נוספים. אני מאמינה בלתת לאדם את הכלים כדי להצליח לבדו ולכן מאוד חשוב לי להגיע למקסימום תוצאה במינימום זמן ובלי לייצר תלות במטפל חיצוני, אני פה כדי לעזור לכם להתגבר על מכשולים בדרך וכדי לרכוש את הכלים להתמודד איתם בהצלחה לבד בעתיד.

יצירת קשר לגבי טיפול רגשי בNLP

אז אם אתם מעוניינים לשמוע עוד או לקבוע שיחת ייעוץ של כרבע שעה ללא עלות, אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה בעזרת הקישור שלמטה וביחד נעבור את התהליך שיוביל את החיים שלכם בדיוק למקום בו אתם רוצים להיות.

לחצו כאן לשליחת הודעה ואענה בהקדם

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button