חדשות מתפרצותצפה בהכל

אוליביה ניוטון-ג'ון הזמרת והשחקנית הלכה לעולמה בגיל 73

הזמרת והשחקנית אוליביה ניוטון-ג'ון הלכה לעולמה בגיל 73, ג'ון איסטרלינג האלמן הטרי שלה פרסם את הידיעה בעמוד הפייסבוק שנפתח במיוחד עבורה.

הזמרת והשחקנית אוליביה ניוטוןג'ון הלכה לעולמה בגיל 73, ג'ון איסטרלינג האלמן הטרי שלה פרסם את הידיעה בעמוד הפייסבוק שנפתח במיוחד עבורה. אוליביה ניוטוןג'ון הייתה מוכרת בעיקר בשל דמותה של סנדי שגילמה במחזמר הקולנועי "גריז" וקריירת השירה המצליחה שלה.

"אוליביה ניוטוןג'ון נפטרה הבוקר בשלווה בחווה שלה הנמצאת דרום קליפורניה, מוקפת במשפחתה וחבריה הקרובים. אנו מבקשים מכולם בבקשה לכבד את פרטיות המשפחה בתקופה הקשה הזו", כך נכתב בעמוד הפייסבוק אשר הוקדש לה . "אוליביה הייתה סמל של ניצחונות ותקווה כבר למעלה מ-30 שנה, שבחרה לחלוק את מסעה עם סרטן השד".

ג'ון טרבולטה, אשר שיחק לצידה במחזמר "גריז" הספיד אותה בפוסט בעמוד האינסטגרם שלו : "אוליביה היקרה שלי, הפכת את החיים שלנו לטובים בהרבה. ההשפעה שלך הייתה מדהימה. אני אוהב אותך כל כך. נראה אותך בהמשך הדרך וכולנו נהיה שוב ביחד. שלך מהרגע הראשון שראיתי אותך ולתמיד! דני שלך, ג'ון שלך!" .

אוליביה ניוטון ג'ון – קריירה – 

אוליביה ניוטוןג'ון זכתה ארבע פעמים בפרס הגראמי וכיכבה חמש פעמים בראש פסגת מצעד שירי הבילבורד, ובנוסף לכך האלבומים שלה ולהיטים שהוציאה היו כלולים באופן תמידי במצעדי בילבורד לאורך השנים. עם מכירות עולמיות של יותר מ-100 מיליון תקליטים, היא הייתה אחת מאומני המוזיקה הנמכרים ביותר ממחציתה של המאה ה-20 ועד עצם היום הזה.

בשנת 1978 היא כיכבה במחזמר "גריז", בעוד שפס הקול של המחזמר עדיין נחשב לאחד האלבומים הנמכרים ביותר בעולם.
הוא כולל שני דואטים שהפכו בין רגע ללהיטים גדולים עם ג’ון טרבולטה:
"You're the One That I Want"
שמדורג כאחד הלהיטים הנמכרים ביותר בכל הזמנים ו-"Summer Nights".

מעבר לכך היא גם הקליטה עבור המחזר את בלדת הענק "Hopelessly Devoted to You". כמה מהקלטות הסולו המצליחות שלה כוללות את השיר "I Honestly Love You" (1974), שזכה בפרס הגראמי להקלטת השנה, ואת "Physical" מ-1981 שבזכותו זכתה בפרס הגראמי לקליפ השנה.

חוץ מהמחזמר "גריז" אוליביה ניוטוןג'ון השתתפה גם בסרטים כמו המחזמר "זאנאדו" ו"Two of a Kind", שבו שיחקה שוב לצידו של ג’ון טרבולטה. היא הייתה פעילה בנושא איכות הסביבה וזכויות בעלי חיים.

בשנת 1992 היא אובחנה עם סרטן שד והפכה לפעילה גם למען מודעות לסרטן. בשנת 2018 המחלה חזרה בשנית, הפעם זה היה בשלב 4 ועם גרורות.

אולי יעניין אתכם גם –


ג'וני דפ נגד גרושתו אמבר הרד

להרוויח כסף מהבית בעזרת מכירת תמונות סטוק

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button