טוב לדעתרץ ברשת

דרמות סיניות רומנטיות שכל אחד צריך לראות

אם אתם חובבי דרמות סיניות רומנטיות, מחכות לכם כמה יצירות מופת שאסור לכם להחמיץ. מאמר זה מציג את הדרמות הסיניות המשובחות של השנים האחרונות

אם אתם חובבי דרמות סיניות רומנטיות, מחכות לכם כמה יצירות מופת שאסור לכם להחמיץ. מאמר זה מציג את הדרמות הסיניות המשובחות של השנים האחרונות, ואתם מוזמנים להתענג עליהן.

הזמן הזוהר שלנו (2018)

דרמה סינית זו סובבת סביב סיפורם הרומנטי של שני צעירים: עובדת צווארון לבן בשם לין צ'יאן וקצין צבא לשעבר בשם לי ז'יצ'נג. לין צ'יאן חכמה ונלהבת במיוחד, אבל לא הצליחה במיוחד בקריירה שלה.

בסופו של דבר, יום אחד היא מתחילה לעבוד אצל לי, קצין צבא לשעבר שכיום הוא מנכ"ל חברה משפחתית. בעוד לין עובדת כדי לעזור להציל את החברה מפשיטת רגל, היא מתחילה לפתח רגשות כלפיו. אם אתם חובבי דרמות סיניות רומנטיות, אתם תאהבו את Our Glamorous Time.

זיכרונות של אהבה (2018)

דרמה סינית שמבוססת בשלמותה על הרומן 'פרחים פורחים יראו אותנו' מאת צ'ינג שאן לו טואו, הדרמה הזו מספרת את סיפור האהבה של זוג שמנסה להצית מחדש את הניצוץ במערכת היחסים שלהם לאחר 10 שנות פרידה.

השחקנית ג'ו יון הי מגלמת את האישה בדרמה, היון ג'ו, שעובדת במשרד, ומוצאת הזדמנות פתאומית להתאחד עם אהבת נעוריה, אלא שלמרבה הצער היא מגלה שהוא עדיין לא התבגר באמת.

ל'זיכרונות אהבה' יש נרטיב ליניארי שנע מהעבר להווה, כך שניתן לראות כיצד הדמות משתנה עם השנים. אם אתם מחפשים דרמות סיניות רומנטיות מרגשות, נוגעות ללב ומעוררות השראה, דרמה זו בהחלט מומלצת לכל חובבי הז'אנר הרומנטי.

כאן ללב (2018)

דרמה סינית שמבוססת על הרומן באותו השם, שמספרת סיפור על אהבה נצחית. עשור חלף מאז שבני הזוג וון נואן וג'אן נאן שיאן נפרדו, ולמרות ששניהם מצאו בן לוויה חדש, אף אחד מהם לא באמת מאושר. למעשה, בליבם הם עדיין מרגישים בודדים.

עשר שנים קודם, וון נואן נעלמה ללא הסבר. בסופו של דבר היא מתפטרת מעבודתה באנגליה בשכר הגבוה כדי לחזור לסין. התוכנית שלה היא לעבוד בחברת הטכנולוגיה של נאן שיאן. כמה זה מטורף? בהתאם לנרטיבים של דרמות סיניות רומנטיות, דרמה זו תגרום לכם לחוות רגשות שונים.

אתם תמצאו את עצמכם דומעים, שמחים כשהמצב מסתדר, כועסים כשנראה שהכול אבוד, ומתוסכלים כשאתם יודעים שאפשר לפתור הכול בשיחה פשוטה. אסור לכם להחמיץ את הסדרה הזו אם אתם חובבי רכבות הרים רגשיות!

מעניק לך חיים דמויי חלום (2018)

לחובבי דרמות סיניות רומנטיות מחכה דרמה שעובדה מהרומן באותו שם מאת ג'וזי חן, להעניק לך חיים חלומיים מספר סיפור אהבה יפהפה המשתרע על פני שלושה תקופות חיים. הסדרה הרומנטית עוקבת אחר אישה שנקלעת לסיפור בלתי צפוי.

למרות שלין ג'ינג נולדה וגדלה בצרפת, היא נוסעת לשנגחאי כדי ללמוד עוד על המורשת שלה. מה שהיא לא מצפה למצוא הוא יומן ישן של אישה משנות ה-30. הספר המוזר שנמצא בבית משפחתה חושף סיפור אהבה בין שחקנית פופולרית לבנו של מנהיג ידוע. לין ג'ינג תגלה את ההיסטוריה שלה גם דרך הסיפור הזה!

הסדרה עוברת באמצעות הבזקים בין העבר להווה. המלודרמה הסינית הזו נהדרת לכל אוהבי ז'אנר הרומנטיקה. זה עלילה סטנדרטית עם דמות ראשית נשית שנקרעת בין שני גברים. זו מלודרמה מושלמת עם תפאורה מעניינת!

המחצית הראשונה של חיי (2017)

'המחצית הראשונה של חיי' הוא עיבוד לרומן שנושא את אותו שם, מאת יי שו. הדרמה עוקבת אחר זי ג'ון בת ה-37, עקרת בית מסורה המאמינה שיש לה חיים מאושרים ושלווים. עם זאת, היא אינה מודעת לבעיות הקיימות בנישואיה.

זו הסיבה שהיא נדהמת כשבעלה מבקש לפתע להתגרש. חייה המאושרים מתחילים להתפרק סביבה. כדי לעזור לעבור את התקופה הקשה הזו, היא פונה לחברתה הטובה ולחבר שלה כדי לקבל מהם תמיכה ועצות. בעזרתם היא מצליחה לחזור לעבודה ולחיות שוב את חייה הטובים ביותר. עם זאת, מה קורה אם מוסיפים משולש אהבה למשוואה?

בקטגוריית דרמות סיניות רומנטיות, דרמה זו מציעה גישה אינטלקטואלית. זוהי דרמה רומנטית בוגרת והיא מעלה סוגיות רציניות כמו גירושין, הורות חד הורית, בעיות משפחתיות ועוד שאלות חשובות רבות אחרות. הדרמה מתמודדת עם נושאים רבים מורכבים לדיון, כך שאם אם אתם מחפשים דרמה שמכסה את הנושאים האלה, כדאי לכם לנסות את הסדרה הזו!

המתורגמן (2016)

הסדרה, שעובדה מהרומן 'המתרגם' מאת מיאו חואן, עוקבת אחר צ'יאו פיי, סטודנטית במגמה ללימודי צרפתית שחולמת להיות מתרגמת, אבל בינתיים נאלץ לעבוד במשרה חלקית כדי לפרנס את עצמה. יום אחד, היא מסתבכת עם אחד מלקוחותיה, שלוקח אותה לתחנת המשטרה.

מאוחר יותר היא מגלה שהלקוח הוא מתרגם מקצועי מפורסם לצרפתית, ונחשב גם לאחד מהבוחנים שלה במכון לתרגום שבו היא מאוד רוצה למצוא עבודה! הרומן שלהם מתחיל ברגל הלא נכונה ובעיות רבות אחרות מתעוררות מאוחר יותר.

נראה שיש איזו רצף של גורל שמחבר את הדמויות הראשיות יחד בקריירות הפרשנות שלהן. אם אתם חובבי דרמות סיניות רומנטיות, אל תחמיצו את הפנינה הזאת.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

אימון להורדת שומן בטני תוך פחות מ-10 ימים

חוסר מוטיבציה ואיך לטפל בזה?

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button