צפה בהכלרץ ברשת

טוויטר מתחדשת במנכ"ל חדש – פרג אגרוול

הכרזה מפתיעה ממנכ"ל טוויטר , יפרוש מתקפידו בתחילת 2022 וכבר נמצא המחליף - פרג אגרוול הודי מהגר מחונן שקרע את דרכו לעולם הטכנולוגיה

מייסד טוויטר ג'ק דורסי החליט לפרוש מתקפידו כמנכ"ל החברה והכריז על המחליף שלו

דורסי עוזב את טוויטר לחלוטין בסוף השנה, לאחר כהונות השניה שלו החליט לא להמשיך ומצאה והכריז על מחליפו, מהגר מחונן מהודו פרג אגרוול. ג'ק דורסי הוא המייסד האחרון שעוד נשאר בחברה. לאחר עזיבתו החברה תתנהל פעם ראשונה ללא המייסדים שלה. עזיבתו של ג'ק דורסי לא היתה צפויה ונבעה מהחלטות אישיות שלו וככל הנראה מגיעה מתוך לחצים בחיים האישיים שלו.

פרג אגרוול בן ה-37 בעל דוקטורט מאוניברסיטת סטנפורד ובכיסו ידע וניסיון רחב לאחר שעבד בחברות המובילות בשוק בתחום הטכנולוגיה. כעת הוא מצטרף לרשימת המנכ"לים ההודים בחברות טכנולוגיה המובילות כגון מנכל"לים של מיקרוסופט, סאטיה וגוגל. פרג אגרוול שמר על פרופיל נמוך את כל הקריירה שלו כך שהוא יהווה שיפור משמעותי לעומת דורסי אשר משך אש בכל הזדמנות שהיתה לו. מה עוד אפשר להגיד על המנכ"ל הצעיר ביותר בS&P 500? הוא נשוי + 1, קיבל דוקטורט במדעי המחשב מאוניבסיטת סטנפורד והתחיל את עבודתו בטוויטר כבר לפני כעשור. לפני טוויטר היה בתפקידים מחקריים בחברות טכנולוגיה מובילות כמו AT&T, Yahoo וענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט. 

אתגרים חדשים רבים עומדים בפני פרג אגרוול

אגרוול נכנס לתפקיד המנכ"ל עם אתגרים שאפתניים במיוחד – מטרת החברה להכפיל את הכנסותיה בשנתיים הקרובות ביחד עם המעגל המשתמשים שלהם שעומד כיום על 211 מיליון משתמשים פעילים. כיום טוויטר מנסה לא להשאר מאחור עם הפלטפורמות הצעירות שמגיעות לשוק ולוקחות את כל האור עליהם, בטוויטר מאוד משתדלים להשר רלוונטיים בשנים האחרונות אך נכון לעכשיו לא צולחים במיוחד עם הקהלים הצעירים יותר שמזמ נטשו גם את טוויטר וגם את פייסבוק ונשארו רק באינסטגרם וטיקטוק. בנוסף לסיבוכים פוליטיים שחוותה טוויטר בשנים האחרונות כמו לדוגמא חסימתו של טרמפ שעשתה הד בעולם ועשתה הרבה נזק לתדמיתה של טוויטר כ"סותמת פיות" ומתנגד לזכות הבסיסית של הדיבור החופשי. 

אנו נאחל לאגרוול הרבה בהצלחה וכנראה כבר בזמן הקרוב נראה לאן התפקיד החדש שלו מוביל אותו. 

אהבתם? קראו גם את – 

איום הגרעין האירני – יאיר לפיד נפגש עם נשיא צרפת מרקל

אדוארד קצ’ורה יואשם ברצח יעל מלניק

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button