חדשות מתפרצות

איך תדעו אם נדבקתם בווריאנט אומיקרון? אלו הסימפטומים

על פי גורם רשמי בארגון הבריאות העולמי - חיסון הבווסטר מתאים גם לזן אומיקרון אשר מקורו בדרום אפריקה, הנדבקים חווים סימפטומים קלים.

מוטציה אומיקרון לא מסוכנת למחוסנים 3 מנות? אלו הסימפטומים שתחוו אם תדבקו:

עד כה הווריאנט זוהה בעשרים ושלושה מדינות ברחבי העולם וככל הנראה יתגלה במדינות נוספות בזמן הקרוב. מדינות רבות החליטו על סגירת גבולות על מנת למנוע את ההתפשטות, אך בארגון הבריאות העולמי מדגישים שמהלך זה אינו יעיל ולא יעזור במניעת הפצת המוטציה החדשה של המחלה. לעומת זאת החיסון השלישי על פי גורם רשמי מטעם ברגון הבריאות העולמי טען שככל הנראה מתאים גם לאומיקרון, עוד הוסיף שככל הנראה על מנת להגיעה להשפעה אופטימלית של החיסון ידרשו אך ורק שינוים קטנים בתרכובת. 

על פי נציגה של מדינת וצואנה אשר נמצאת במקום התפרצות הווריאנט 16 מתוך 19 בני אדם אשר נדבקו, א-סימפטומיים ובבדיקות לאחר כמה ימים של הגילוי יצאו שליליים. שלושת הנדבקים שחוו סימפטומים קיבלו אותם בקלות. ווריאנט זה ככל הנראה מדבק יותר אך חומרת ההדבקה בו נמצאת עדיין בשאלה. 

הסימפטומים העיקריים שחווים בני אדם אשר נדבקו בווריאנט החדש כוללים בתוכם:
חום, קצר נשימה, שיעול יבש ועייפות כבדה. על פי תדריך שהעבירו בארגון הבריאות העולמי אלו הם הסימפטומים העיקריים שנמצאו לנכון להיום ככל הנראה עם הזמן יהיה יותר מידע נגיש. ארגון הבריאות העולמי קוראה לחלוקה יותר טובה של החיסונים וטיפול תרופתי לחולים במחלה, כמו כן לגרום לכמה שיותר בני אדם להתחסן בדגש על בני 40+ על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר לבלימת המחלה. 

אהבתם ? קראו גם את – 

תוספות שיער בואו להתחדש וללמוד אצל המאסטרית הטובה בצפון

דיאטה 8 16 צום לסירוגין כובשת תעולם

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button